DS X شکار عکاسان شد؛ کراس اووری برای بازگشت به بازار آمریکا

DS X شکار عکاسان شد؛ کراس اووری برای بازگشت به بازار آمریکا

بالاخره جدیدترین خودروی SUV زیر مجموعه لوکس پژو-سیتروئن یعنی DS دیده شد.

البته عکس هایی که از آن خودرو با نام آزمایشی DS X منتشر شده ، عکس هایی جاسوسی و با روکش های مخصوص است و چیز زیادی از چهره اصلی آن هنوز مشخص نیست. طبق برنامه ریزی های DS قرار است پس از این مدل دو مدل دیگر با نام های DS W و DS Y تا قبل از 2020 ساخته و به دست مشتریان برسد که طبق گفته های مدیران DS ، نسخه W نسخه ای کوچک تر از X و نسخه Y یک نسخه بزرگ تر با سه ردیف صندلی خواهد بود.

طبق گفته های کارشناسان نیز نسخه W و Y مشترکات زیادی با پژو در نسخه های 2008 و 5008 خواهد داشت و طبق این گفته ها می توان X را نسخه ای لوکس از پژو 3008  دانست که البته تحت عمل های زیبایی DS بر طبق مد و زیبایی روز قرار خواهد گرفت و البته انتظار داریم بیشتر قطعات آن از اوپل گرندلند قرض گرفته شده باشد.

در رابطه با مشخصات فنی پژو 3008 باید گفت که چندی پیش پژو اعلام کرده بود که قرار است نسخه هیبرید از 3008 تولید شود که شامل یک موتور بنزینی برای به حرکت در آوردن محور جلو و یک موتور الکتریکی برای به حرکت درآوردن محور عقب خواهد بود و در حالت کاملا برقی می تواند 50 کیلومتر مسافت را طی کند.

DS X

پس احتمال میرود با توجه به شباهت های این دو خودرو ، DS X نیز از قانونی مشابه پیروی کند. بحث هایی درباره ساخت یک مدل جی تی از 3008 نیز در میان است که البته در صورت گرفتن چراغ سبز برای تولید ، ساخت آن توسط برندی مانند DS که لوکس بودن را بر اسپرت بودن ترجیح می دهد ، بعید به نظر می رسد.

مدل X سال جاری میلادی به تولید انبوه خواهد رسید و البته هنوز تصمیمی مبنی بر بازگشت پژو-سیتروئن به آمریکا گرفته نشده است، اما به نظر می رسد که برنامه ورود برند DS به بازار آمریکا این روزها مراحل پایانی خود را می گذارند و بعید نیست که مدل X اولین محصول این کمپانی برای قدم نهادن در بازار پر رقابت آمریکا باشد.

The post appeared first on .

DS X شکار عکاسان شد؛ کراس اووری برای بازگشت به بازار آمریکا