کمپانی کونامی از نسخه رایگان PES 2017 رونمایی کرد

کمپانی کونامی از نسخه رایگان PES 2017 رونمایی کرد

کمپانی ژاپنی کونامی در تلاش برای جذب مخاطبان بیشتر به سری بازی PES، به تازگی از نسخه آزمایشی PES 2017 () رونمایی کرده است که روی تمام پلتفرم ها در دسترس قرار می گیرد. PES 2017 Trial Edition بسیاری از المان های کلیدی بازی را در خود جای داده تا گیمرها بتوانند پیش از تصمیم گیری درباره خرید یا عدم خرید نسخه کامل، تجربه ای ارزشمند از آن به دست آورند.

در مجموع، 9 تیم لایسنس شده در این نسخه قرار دارد که از جمله آنها می توان به بارسلونا، آرسنال، آلمان و فرانسه اشاره کرد. ضمناً تمام بازی ها را می توان در دو ورزشگاه نیو کمپ و نیو سونه آرنا دنبال کرد.

برای آنکه گیمرها دقیقاً بدانند در صورت نسخه نهایی چه امکاناتی در اختیارشان قرار می گیرد، PES 2017 Trial Edition دسترسی کاملی به بخش های Skill Training و PES League داده است؛ با این همه همانطور که می توان انتظار داشت، محدودیت های خاصی هم در این نسخه وجود دارند و قادر به تجربه مسابقات آنلاین یا لیگ قهرمانان اروپا نخواهید بود.

در نهایت باید افزود که PES 2017 Trial Edition در حال حاضر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 3 و پی سی در دسترس قرار گرفته و نسخه اکس باکس آن نیز به زودی از راه می رسد.

The post appeared first on .

کمپانی کونامی از نسخه رایگان PES 2017 رونمایی کرد