نوجوانان بیش از هر زمان دیگری به خرید آیفون تمایل دارند

نوجوانان بیش از هر زمان دیگری به خرید آیفون تمایل دارند

بررسی جدید موسسه تحقیقاتی «پایپر جافری» (Piper Jaffray) نشان می دهد که تمایل نوجوانان به خرید آیفون بیش از هر زمان دیگری است.

بر اساس نتایج به دست آمده، حدود ۸۱ درصد از نوجوانان سوال شونده اعلام کرده اند که به طور حتم تلفن هوشمند بعدی آنها یک دستگاه آیفون خواهد بود. به طور حتم این واقعیت امیدهای تیم کوک و تیمش را برای دستیابی به رکورد فروش آیفون در سال ۲۰۱۷ امیدوار می سازد.

موسسه ‌‌Piper Jaffray آمارگیری مشابهی را نیز در پاییز سال گذشته به انجام رسانده بود. در آن زمان رقم مورد بحث برابر با ۷۹ درصد بوده است. حدود ۷۵ درصد از سوال شوندگان نوجوان در حال حاضر نیز از یکی از مدل های آیفون استفاده می کنند.

اوضاع اپل اما در زمینه پوشیدنی های هوشمند به این خوبی ها نیست، چرا که اکثریت قاطع نوجوانان آمریکایی محصولات کمپانی «فیت بیت» (Fitbit) را به اپل واچ ترجیح می دهند. تنها ۱۳ درصد از این افراد قصد دارند در شش ماه آینده اقدام به خریداری ساعت هوشمند اپل نمایند.

شرکت ساکن کوپرتینو نیز به نوبه خود انتظار دارد که آمارهای فروش آیفون هایش در سال پیش رو با رکوردشکنی همراه باشد. آیفون ۸ به تنهایی می تواند فروشی در حدود ۷۰ تا ۹۵ میلیون واحد را تجربه نماید. شرکت اپل تنها در سه ماهه آخر سال گذشته موفق به فروش ۷۸.۳ میلیون دستگاه انواع آیفون شده بود.

The post appeared first on .

نوجوانان بیش از هر زمان دیگری به خرید آیفون تمایل دارند