نظرات اولیه کاربران در مورد ایرپادهای اپل

نظرات اولیه کاربران در مورد ایرپادهای اپل

همان طور که می دانید  و به تدریج، کاربران به ارائه نظرات اولیه خود درباره این محصول می پردازند. این نظرات از آن جهت حائز اهمیت است که قبل از عرضه عمومی، نگرانی هایی در مورد ظاهر، کیفیت صدا و طول عمر باتری این دستگاه وجود داشت.

3148833-airpod-w800-h600

در جمع بندی این نظرات، می توان گفت به عقیده کاربران، ایرپاد های اپل «فراتر از انتظاراتشان» عمل کرده و با وزن سبک، برد بالای بلوتوث، زمان شارژ کوتاه، و همچنین جفت شدن سریع با دیوایس های مختلف، رضایت آنها را جلب نموده اند.

بلوتوث

طبق گفته یکی از کاربران، ایرپادها از سیگنال دهی قدرتمند بلوتوث برخوردارند، به گونه ای که می توان آیفون را در گوشه ای از منزل قرار داد و به راحتی در تمامی اتاق ها جابجا شد، در حالی که کیفیت صدا در بالاترین حالت خود قرار دارد. یکی دیگر از کاربران نیز برای تست ارتباط بلوتوث، حتی از منزل خارج شده و برد فوق العاده آن را گزارش می دهد.

airpods-box

البته نقشه ساختمان و چیدمان وسایل می تواند نقش تعیین کننده ای در پایداری ارتباط بین آیفون و ایرپاد داشته باشد، اما به نظر می رسد نگرانی در مورد کیفیت ارتباط بیسیم وجود ندارد.

زمان شارژ و دوام باتری

بازخورد کاربران از زمان شارژ AirPods بسیار خوب بوده، و ادعای اپل مبنی بر شارژدهی سه ساعته به ازای پانزده دقیقه شارژ کاملاً صحت دارد. یکی از خریداران محصول فوق می گوید ظرف مدت 20 دقیقه توانسته شارژ ایرپاد را از 30 به 100 درصد برساند.

گفتنیست ابزارک باتری آیفون نیز به طور کامل با ایرپادها سازگاری دارد، و به خوبی تشخیص می دهد که هدفون های بیسیم داخل محفظه خودشان قرار دارند یا روی گوش کاربر جای گرفته اند. در حالت اول، میزان شارژ ایرپادها به صورت یکپارچه نشان داده می شود، اما در حالت دوم درصد باتری هرکدام از گوشی های ایرپاد به صورت جداگانه به نمایش در می آید.

airpods-battery-widget

همچنین یکی دیگر از کاربران می گوید عملکرد مستقل هرکدام از گوشی ها در عین یکپارچگی، در مواقع لزوم به کمک کاربر می آید. او در حین مکالمه با پیام کاهش شارژ روبرو شده، در نتیجه یکی از گوشی ها را داخل محفظه شارژ قرار داده و مکالمه را با گوشی دیگر ادامه داده، سپس بعد از چند دقیقه به راحتی جای این دو را با یکدیگر عوض کرده، بدون اینکه در روند مکالمه خللی پیش آید.

در مجموع، خریداران اولیه از دوام باتری خود ایرپادها و همچنین باتری پشتیبان که داخل محفظه شارژ قرار گرفته، رضایت کامل داشته اند.

کیفیت صدا

اجماع نظرات کاربران در مورد کیفیت صدای ایرپادها را می توان با عبارت «بهتر از هدفون های استاندارد اپل» جمع بندی کرد، اما ظاهراً اختلاف چندان چشمگیر نیست. یکی از خریداران می گوید با کاهش حجم صدا، نویزهای محیطی کمی آزاردهنده خواهند بود، اما در حجم صدای معمول، کاربران عادی را راضی نگه می دارد.

landscape-1473303990-apple-airpod-laydown-w600

یکی دیگر از خریداران اظهار داشت کیفیت صدا «کمی شفاف تر و بهتر از هدفون های استاندارد اپل است». همچنین افرادی که در سوی مقابل مکالمه تصویری با این کاربر حضور داشتند نیز از کیفیت صدای بهتری در مقایسه با میکروفون هدفون استاندارد خبر می دهند.

نگرانی ها

برخی از کاربران صداهای مزاحم و نویزهای الکترونیکی را در ایرپادها تجربه کرده اند، اگرچه یکی از آنها در نهایت به این نتیجه رسیده که مشکل، وجود دیوایس بلوتوث دیگری در مجاورت ایرپاد بوده و باعث افت کیفیت صدای آن شده.

airpods-w600

همچنین به نظر می رسد فعالسازی سیری با ایرپادها به کمی تجربه نیاز دارد، و دو بار لمس کردن هدفون برای اجرای این قابلیت در اوایل کار چندان راحت نیست.

دیگر نکات

از جمله موضوعات دیگری که در انجمن های گفتگوی مختلف مطرح شده، توقف خودکار پخش موسیقی پس از خارج کردن یکی از گوشی های ایرپاد از گوش است. البته رضایت کاربران از این دستگاه در برخی موارد به ترجیحات شخصی باز می گردد، اما تجربیات آنها نشان داده نگرانی در مورد بیرون آمدن ایرپادها از گوش به خاطر فعالیت فیزیکی نیز بی مورد است و می توان به راحتی از آنها در حین فعالیت های ورزشی نیز استفاده کرد.

The post appeared first on .

نظرات اولیه کاربران در مورد ایرپادهای اپل