معرفی بازی Doodle Bowling؛ بولینگ کاغذی

معرفی بازی Doodle Bowling؛ بولینگ کاغذی

موفقیت عظیم بازی هایی همانند Doodle Bowling یا Chezz [] که از اتفاقات مثبت صنعت گیمینگ هم است را می توانیم نتیجه سیاست های عالی کمپانی «گوگل» برای حمایت از توسعه دهندگان ایندی یا همان «مستقل» بنامیم. نزدیک به 11 ماه پیش، این شرکت بخشی به نام Indie Corner را به فروشگاه محبوبش اضافه نمود تا ساخته های بازیسازان نا آشنا بیش از همیشه به چشم بیایند.

قسمتی که بازی های خوب سازندگان ایندی را گذاشته و بازیکن ها به راحتی با رفتن به آنجا، می توانند این الماس های گمشده که حالا خود را نشان داده اند تجربه نمایند. Doodle Bowling هم یکی از عناوینی است که به تازگی توانسته راهش را به Indie Corner پیدا کند و با مطلب پیش رو می خواهیم ببینیم آیا GameResort یک تجربه متفاوت به بازیکن ها هدیه داده یا با همان کلیشه ها رو به رو هستیم.

مکانیزم های گیم پلی Doodle Bowling مطمئنا خیلی ها را به یاد ساخته های معروف Ketchapp خواهد انداخت؛ عناوینی تماما ساده که بعضا با المانی جالب می توانستند خودشان را از بازی های مشابه جدا نموده و به موفقیت های نسبتا خوبی دست پیدا کنند. جدا از گرافیک که ادامه از آن حرف می زنیم، بزرگترین برگ برنده Doodle Bowling قابلیت انجام تغییرات روی جهت توپ بولینگ است.

مشابه تمام بازی های این سبک، شما با سوایپ انگشت به سمت جلو توپ را به سوی میله ها می فرستید [قدرت پرتاب به سرعت کشیدن دست بستگی خواهد داشت] اما پس از پرتاب و برای داشتن یک نتیجه مطلوب می توانید جهت حرکت توپ که البته آسان نیست را عوض کنید. این سادگی المان ها با وجود آنکه جذابیت هایش خودشان را دارند اما متاسفانه مهمترین نقطه ضعف Doodle Bowling هم هستند.

چون آن گستردگی لازم را برای بخش گیم پلی نمی بینید. ساده بگوییم، شما با تمام محیط ها که طراحی خوبی هم دارند تنها باید طی چند حرکت میله ها را بزنید و امتیازات زیادی به دست بیاورید. اما توسعه دهنده می توانست با اضافه سازی چندین حالت گیم پلی، ساخته خود را بهبود بخشد. دقیقا همانند Ketchapp Basketball [] که مکانیزم های متفاوتی نسبت به بازی های مشابه نداشت و با همان گیم پلی ساده مواجه بودیم.

ولی Ketchapp با کمک مدهای گوناگون یکی از لذت بخش ترین بازی هایشان را به دست بازیکن ها رساند. البته با تمام این مشکلات، چون همان ساعت هایی که وقت تان را با Doodle Bowling می گذرانید جذاب هستند بنابراین پیشنهاد می کنیم که این اپلیکیشن را از دست ندهید. جدا از این که شباهت سادگی مکانیزم های Doodle Bowling با ساخته های Ketchapp موجب شده تا بگوییم علاقه مندان به دست پخت فرانسوی ها حتما نیم نگاهی به این اپلیکیشن داشته باشند.

Doodle Bowling
  • Doodle Bowling
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: GameResort
  • سیستم عامل: iOS و بازی
  • حجم: 48 / 133 مگابایت
  • دانلود:
در بخش اپلیکیشن های دیجیاتو بخوانید:

The post appeared first on .

معرفی بازی Doodle Bowling؛ بولینگ کاغذی