معرفی اپلیکیشن Cornerfly؛ گرد کننده گوشه های نمایشگر در اندروید

معرفی اپلیکیشن Cornerfly؛ گرد کننده گوشه های نمایشگر در اندروید

صحبت در مورد انعطاف پذیری فوق العاده اندروید گزافه گویی است. همگی می دانیم که در زمینه شخصی سازی بهتر از سیستم عامل گوگل وجود ندارد. بنابراین بی مقدمه به سراغ معرفی اپلیکیشن Cornerfly می رویم.

این اپلیکیشن فقط و فقط برای یک هدف ساده کدنویسی شده: گرد کردن گوشه های تیز و زاویه دار در نمایشگر گجت های اندرویدی، تغییری در ظاهر ساده و پیش پا افتاده که می تواند تأثیر بزرگی بر تعامل شما با موبایل یا تبلت محبوبتان داشته باشد.

خوشبختانه این اپلیکیشن برای انجام وظایفش به دسترسی روت احتیاجی ندارد، و فقط با صدور دو دسترسی اجرا در پس زمینه و اجرا روی اپلیکیشن های دیگر می توانید شاهد گرد شدن لبه های صفحه به دست آن باشید.

این گرد شدن لبه ها در جاهای مختلفی می تواند کاربرد داشته باشد. فارغ از ایجاد تنوع بصری، مثلا وقتی که لانچری با آیتم های دایره ای نصب کرده باشید می توانید با از بین بردن گوشه های تیز به کمک Cornerfly هماهنگی بیشتری میان اجزای نمایشگر ایجاد کنید.

Cornerfly برای تک تک اپلیکیشن های اندروید قابل شخصی سازی است. بدین صورت که لازم نیست همه آن ها دارای گوشه گرد باشند، بلکه فقط موارد مشخصی را می توانید به این شکل در آورید. نکته خوب دیگر این که به گرد بودن هر چهار گوشه نمایشگر هم اجباری نیست، می توانید فقط یک لبه را خم کرده و الباقی را به همان شکل قبلی رها کنید.

Cornerfly اجازه می دهد که میزان گرد شدن لبه ها را هم تنظیم کنید تا همه چیز مطابق سلیقه خودتان پیش برود. البته وقتی تنظیمات اپ را دستکاری می کنید ممکن است باگ هایی هم در عملکرد آن ببینید. مثلا رد گرد شدگی گاهی بالاتر از لبه های صفحه به نمایش در می آید که البته این اتفاق همیشگی نیست.

در مجموع Cornerfly اگر چه کار خیلی بزرگی انجام نمی دهد، اما یک چشمه دیگر از امکانات شخصی سازی قدرتمند اندروید را به نمایش گذاشته تا به کمک آن بتوانید فضای گجت هوشمندتان را به چیزی تبدیل کنید که همیشه خواستار آن بوده اید. Cornerfly رایگان است و می توانید در دستگاه های مبتنی بر اندروید 4.0 به بالا اجرایش کنید.

Cornerfly
  • Cornerfly
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Flyperinc
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: 2.63 مگابایت
  • دانلود:

The post appeared first on .

معرفی اپلیکیشن Cornerfly؛ گرد کننده گوشه های نمایشگر در اندروید