فرآیند ساخت بازی Knack 2 توسط شرکت سونی تایید شد

فرآیند ساخت بازی Knack 2 توسط شرکت سونی تایید شد

علاقه‌مندان به دنیای بازی‌های کامپیوتری ساعاتی قبل و در جریان برگزاری رویداد PlayStation Experience 2016 شاهد تایید فرآیند تولید بازی Knack 2 توسط اعضای شرکت سونی بودند.

بازی Knack یکی از نخستین عناوین انحصاری کنسول PS4 به شمار می‌رود که در همان روزهای نخست عرضه شدن این کنسول به بازار همراه با آن در اختیار بازی‌دوستان قرار گرفت. با این حال برخی کاستی‌های موجود در بازی Knack این بازی را از تبدیل شدن به یک عنوان انحصاری بی نقص و صددرصد جذاب و سرگرم کننده برای کنسول PS4 باز داشت. کاستی‌هایی که سازندگان بازی Knack 2 قول جبران آن را در این بازی جدید داده‌اند.

در حال حاضر اطلاعات چندان دقیقی از زیر و بم بازی Knack 2 در اختیار علاقه‌مندان به دنیای بازی‌های کامپیوتری قرار نگرفته است  و تنها نکته‌ای که هم‌اکنون می‌توان پیرامون این بازی به آن اشاره کرد تایید وجود یک بخش چندنفره‌ی مفصل در ساختار گیم‌پلی این اثر است. در واقع تجربه‌کنندگان بازی Knack 2 از این امکان برخوردار خواهند بود تا از طریق قابلیت همکاری تیمی به شکل گروهی و همراه با یکدیگر به تجربه‌ی گیم‌پلی این بازی بپردازند.

هنوز هیچ تاریخ دقیقی برای زمان انتشار بازی Knack 2 از سوی تهیه‌کنندگان این اثر اعلام نشده است. اما بی‌تردید تنها پلتفرم مقصد این بازی همانند بازی Knack کنسول PS4 خواهد بود. به هر حال در جریان برگزاری رویداد PlayStation Experience 2016 شایعات جسته گریخته‌ای که در طول ماه‌های گذشته پیرامون در دست تولید بودن بازی Knack 2 شنیده می‌شد به واقعیت تبدیل شد و علاقه‌مندان به عنوان نخست این مجموعه شاهد تایید رسمی فرآیند ساخت دنباله‌ی این اثر یعنی بازی Knack 2 بودند. در مجموع رویداد PlayStation Experience امسال قدرتمندتر از دوره‌های پیشین این رویداد در سال‌های اخیر برگزار شد و طی برگزاری آن شاهد معرفی تعدادی از عناوین جدید و انحصاری کنسول PS4 توسط شرکت سونی بودیم.

نوشته اولین بار در پدیدار شد.

فرآیند ساخت بازی Knack 2 توسط شرکت سونی تایید شد