سامسونگ احتمالا نمایشگر گلکسی اس 8 را به تکنولوژی فورس تاچ مجهز می کند

سامسونگ احتمالا نمایشگر گلکسی اس 8 را به تکنولوژی فورس تاچ مجهز می کند

با در نظر داشتن بداقبالی های نوت 7 سامسونگ، دور از ذهن نیست اگر این شرکت کره ای تمام توان خود را برای بازگرداندن اعتبارش به کار گیرد و با اعمال تغییرات ظاهری و داخلی قابل توجه در پرچمدار بعدی اش، بار دیگر در صدد جلب اطمینان کاربرانش برآید.

کما اینکه پیشتر در خبرها خواندید این کمپانی در نظر دارد گلکسی اس 8 را با ابعادی و از این طریق به نوعی خود را در کانون توجه خریداران دلسرد قبلی قرار دهد.

حالا شایعه شده که غول فناوری کره ای در نظر دارد پرچمدار آتی خود را به نمایشگر بهره مند از تکنولوژی فورس تاچ مجهز نماید؛ به بیان دیگر نمایشگر حساس به فشار که عمدتا با نام 3D touch یا فورس تاچ می شناسیمش حربه تازه کره ای ها برای جذب کاربرانی است که دست از سری گلکسی نوت کشیده اند و خرید آیفون های جدید را در ذهنشان مرور می کنند.

البته باید در نظر داشت که شاید این شرکت گلکسی اس 8 را به این فناوری مجهز نماید اما طبق آنچه در این گزارش آمده است، دیگر موبایل های شرکت مذکور احتمالا در بازه زمانی یک تا دو ساله به این فناوری مجهز خواهند شد.

همانطور که می دانید اپل و هوآوی دو شرکتی هستند که هم اکنون موبایل هایی را همراه با این فناوری به بازار عرضه کرده اند و از آنجایی که نمایشگرهای مورد استفاده توسط هوآوی از جانب سامسونگ دیسپلی تامین می شوند کاملا عقلانی است اگر این شرکت تصمیم بگیرد گلکسی اس 8 را همراه با فناوری بومی خود به بازار عرضه نماید.

در این گزارش همچنین به نقل از یکی از مدیران سامسونگ (که خواسته نامی از وی فاش نشود) ذکر شده این کمپانی هم اکنون مشغول توسعه تکنولوژی یاد شده برای اسمارت فون هایش است و بنا دارد در «آینده نزدیک» از این فناوری در محصولات خود بهره بگیرد.

گفتنی است سامسونگ در واکنش به انتشار این خبر نه آن تایید نموده و نه در مقام تکذیبش بر آمده، لذا بهتر است که اندکی با دیده تردید به این گزارش نگریسته شود.

The post appeared first on .

سامسونگ احتمالا نمایشگر گلکسی اس 8 را به تکنولوژی فورس تاچ مجهز می کند

ارتقا اندروید