زمانی که سونی هم زبان به تمجید نینتندو می گشاید

زمانی که سونی هم زبان به تمجید نینتندو می گشاید

نینتندو سال آینده میلادی یکی از جاه طلبانه ترین کنسول های تاریخ بازی های ویدویی را روانه بازار خواهد کرد. کنسولی هیبریدی که قابلیت آن را دارد تا در خانه، خیابان یا حتی محل کار با آن به بازی بپردازید.

اما سوییچ تنها گیمرها را شگفت زده نکرده و بسیاری از توسعه دهندگان و مدیران اجرایی شرکت های بزرگ نیز به تحسین نمایش خیره کننده آن پرداخته اند. شوهی یوشیدا (رئیس استودیوهای جهانی پلی استیشن) هم به تازگی از ویژگی های جذاب سوییچ در مصاحبه با وبسایت  سخن به میان آورده.

به گفته یوشیدا، سوییچ «سیستمی بسیار منحصر به فرد دارد». او در ادامه افزود: «خیلی جالب است که آن ها [نینتندو] سیستمی را طراحی کرده اند تا با بسیاری از بازی های مرسوم این روزها همخوانی دارد.» یوشیدا همچنین اشاره کرد: «به نظر من این کنسول برای گیمرهای حرفه ای نیز بسیار مناسب است و پیام تبلیغاتی آن ها روی این مهم متمرکز شده.»

در متن مصاحبه از یوشیدا درباره ورود نینتندو به رقابت سخت افزاری با کنسول های دیگر سوال شده و او چنین پاسخ داد: «به نظر من آن ها بازار تازه ای را برای خود تعریف می کنند و به پوشش آن می پردازند.»

با این حال یوشیدا تنها مدیری نبوده که در مورد کنسول انقلابی نینتندو اظهار نظر کرده. روزی که کنسول به طور رسمی با انتشار یک تریلر معرفی شد، فیل اسپنسر نیز به تمجید از این کنسول پرداخت. او درباره این نینتندو سوییچ چنین گفته بود: :«من همیشه تحت تاثیر دیدگاه و ایده های طلایی آن ها و توانایی شان در تبدیل این ایده های جذاب به محصولی برای فروش، قرار می گیرم.»

سوییچ قرار است در ماه مارس ۲۰۱۷ به بازار عرضه شده و قیمت نهایی و تاریخ عرضه دقیق آن در همایش ژانویه ۲۰۱۷ مشخص می شود.

The post appeared first on .

زمانی که سونی هم زبان به تمجید نینتندو می گشاید