رویداد EA Play امسال میزبان نید فور اسپید و استار وارز بعدی خواهد بود

رویداد EA Play امسال میزبان نید فور اسپید و استار وارز بعدی خواهد بود

اگر اخبار بازی های ویدیویی را دنبال کرده باشید، حتما می دانید که الکترونیک آرتز همانند سال گذشته به جای شرکت در مراسم E3، رویداد EA Play خود را برگزار می کند. حال این ناشر بزرگ دنیای بازی های ویدیویی در مورد رویداد پیش روی خود صحبت کرده که بر اساس آن، گویا الکترونیک آرتز قصد دارد در کنار پرده برداری از فرانچایزهای ورزشی سالانه اش، به معرفی نسخه های بعدی چند بازی محبوب خود نیز در طی اجرای مراسم، بپردازد.

بر اساس اخبار منتشر شده، الکترونیک آرتز می خواهد در جریان EA Play، درباره توسعه نسخه های بعدی دو اثر Star Wars: Battlefront و Need for Speed صحبت کند و به معرفی آن ها بپردازد. جالب است بدانید که هر دو اثر در رویداد EA Play قابل بازی هستند و کاربران می توانند به تجربه گیم پلی آن ها بپردازند.

پیش بینی می شود که الکترونیک آرتز، زمان انتشار قسمت بعدی جنگ ستارگان را برای تعطیلات ۲۰۱۷ در نظر گرفته باشد و احتمالا نید فور اسپید جدید نیز قبل از ماه مارس ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد. با این حال EA اعلام کرده که سورپرایزها تنها به این دو بازی ختم نمی شوند و برای رویداد خود برنامه های دیگری نیز در سر دارد. به همین منظور بعید به نظر نمی رسد که در EA Play خبرهایی هم در مورد یک بازی دیگر از سری جنگ ستارگان، بشنویم.

چرا که استودیو ویسکرال، مدتی است که روی اثری با محوریت دنیای جنگ ستارگان کار می کند و احتمال دارد که در جریان رویداد مورد بحث، به این بازی نیز اشاره شود. همچنین چند سالی می شود که توسعه دهندگان مستقل هم توانسته اند توجه این شرکت را به خود جلب کنند و ممکن است در این رویداد شاهد معرفی چند بازی ایندی نیز باشیم.

با وجود اینکه خیلی بعید به نظر می رسد، شاید خبرهایی هم از نسخه بعدی Dragon Age نیز شنیده شود و اطلاعاتی در ارتباط با آینده این فرانچایز نقش آفرینی محبوب در دسترس قرار بگیرد. EA Play قرار است در تاریخ ۱۰ تا ۱۲ ماه ژوئن (۲۰ تا ۲۲ خرداد ماه) برگزار شود و از طریق شبکه های آنلاین نیز قابل مشاهده است.

The post appeared first on .

رویداد EA Play امسال میزبان نید فور اسپید و استار وارز بعدی خواهد بود