تاخیر در توسعه تکنولوژی رانندگی نیمه خودکار کادیلاک

تاخیر در توسعه تکنولوژی رانندگی نیمه خودکار کادیلاک

در اوایل سال میلادی کادیلاک خبر از عرضه تکونولوژی جدید خود تحت عنوان سیستم رانندگی نیمه خودکار داده بود. اما به نظر می رسد این شرکت با دشواری های در این زمینه مواجه شده است.

اخیرا عکس های جاسوسی از مدل CT6 منتشر شده که به تجهیزات راداری مختلفی بر روی سقف خودرو مجهز شده و چهار دوربین 360 درجه و سنسور های مختلف بر روی سپر نشان دهنده هدف اصلی این کادیلاک در حال آزمایش هستند.

دو سال قبل بود که کادیلاک از عرضه یک سیستم رانندگی خودکار در سال 2016 خبر داده بود، اما به نظر می رسد این سیستم با تاخیر در سال جدید میلادی از راه برسد.

در هر صورت باید منتظر عرضه این تکنولوژی جدید از سوی شرکت کادیلاک به عنوان یکی از پیشگامان صنعت خودروسازی در زمینه ارائه عرضه جدیدترین فن آوری ها در سال های دور و به خصوص دوران طلایی خودروسازی آمریکا باشیم.

autonomous-ct6-013-1-w600-h600

با این حال به نظر می رسد که تسلا حتی از خودروسازان هموطن خود نیز پیشی گرفته است و کمپانی ای نظیر کادیلاک با بودجه هنگفت جنرال موتورز یارای جبران زمان از دست رفته و عقب ماندگی برای توسعه تکنولوژی رانندگی خودکار را نسبت به تسلا ندارد.

در چنین شرایطی راه برای کمپانی های تکنولوژی و استارت آپ های مستقل فعال در زمینه توسعه سیستم های رانندگی خودکار باز می شود و این شرکت ها می توانند محصولات خود را به صورت کیت به خودروسازان بزرگی که از غافله تکنولوژی عقب مانده اند عرضه کنند.

The post appeared first on .

تاخیر در توسعه تکنولوژی رانندگی نیمه خودکار کادیلاک