اپلیکیشن ASUS Router؛ دستیار شبکه بی سیم

اپلیکیشن ASUS Router؛ دستیار شبکه بی سیم

شرکت ایسوس اپلیکیشن جدیدی برای تنظیم و مدیریت روترهای اینترنت خود توسعه داده تا کاربران بتوانند به شکلی ساده تر تنظیمات اولیه و یا مدیریت اینترنت را در دست داشته باشند. ایسوس در همین رابطه یک بیانیه خبری برای دیجیاتو ارسال نموده و توضیحات بیشتری را ارائه داده است که می توانید آن را در ادامه مطالعه نمایید. توجه داشته باشید که متن پیش رو توسط شرکت ایسوس به رشته تحریر درآمده است.

ایسوس نرم افزاری جدید برای مدیریت شبکه بی سیم معرفی کرده است که ASUS Router نام دارد و همه کارها را برای شما آسان تر می کند. این نرم افزار که هم برای Android و هم iOS طراحی شده، نصب و راه اندازی روتر را تا بیشترین حد ممکن ساده کرده، به طوری که فقط کافی است، روتر را به برق متصل کرده و آن را روشن کنید و بقیه کارها با کمک این نرم افزار انجام می شود.

این برنامه دسترسی شما را به تنظیمات روتر سریع تر و آسان تر می کند و طراحی ظاهری ساده آن باعث می شود، هر کاربری به آسانی با آن تعامل بر قرار کند و دیگر نیازی به کمک اشخاص متخصص برای کارهای روزمره نخواهید داشت. این نرم افزار قابلیت نمایش ترافیک آنلاین لحظه به لحظه را دارد و اگر کسی به صورت ناخواسته از دستگاه شما استفاده کند، حتما با خبر خواهید شد.

از قابلیت های مهم دیگر این نرم افزار محدود کردن پهنای باند و حتی حجم مصرفی برای کاربران مختلف است، به طوری که می توانید برای اعضای کوچک تر خانواده تنظیمات خاصی انجام دهید تا کمتر وقت خود را با اینترنت بگذرانند! این نرم افزار همچنین قابلیت مدیریت همزمان چندین دستگاه را دارد به طوری که اگر شما در فضایی بزرگ هستید و چندین دستگاه به طور همزمان فعال هستند، می توانید همه آنها را در کنار هم در گوشی یا تبلت خود مدیریت کنید.

قابلیت مهم دیگری که این نرم افزار دارد، این بار به گیمرها مربوط می شود. قابلیتی که به گیمرها کمک می کند تا بیشتر پهنای باند و سرعت را به بازی اختصاص دهند و دیگر فعالیت ها را کمتر کنند. البته والدین هم به راحتی می توانند با این نرم افزار بازی های آنلاین را محدود یا مسدود کنند. از دیگر تنظیمات جذاب این نرم افزار عیب یابی مشکلات احتمالی و حالت دوست دار طبیعت است که مصرف انرژی دستگاه شما را کاهش می دهد.

 | 

The post appeared first on .

اپلیکیشن ASUS Router؛ دستیار شبکه بی سیم

دانلود برنامه ایمو