اسکایپ مینگو پیام رسانی همه فن حریف خواهد بود

اسکایپ مینگو پیام رسانی همه فن حریف خواهد بود

اپلیکیشن موبایل اسکایپ وضعیت نا به سامان و پر مشکلی دارد و شاید تنها دلیلی که باعث می شود بخواهید از آن استفاده کنید، امید به بازسازی این پیام رسان به طور کامل است. خوشبختانه گویا این اتفاق در حال رخ دادن است و به نظر می رسد توسعه دهندگان این پیام رسان در حال انجام آزمایشاتی روی نسخه ای بهتر به نام Mingo برای پلتفرم اندروید هستند.

به گفته اسکایپ، «مینگو قطب اصلی ونهایی اپلیکیشن های ارتباطاتی خواهد شد.» نه تنها با استفاده از این اپلیکیشن می توانید به تمامی امکانات اسکایپ مانند تماس صوتی و تصویری دسترسی داشته باشید، بلکه به لیست اطلاعات تمامی افراد، گرفتن تماس تلفنی معمولی و حتی ارسال پیام کوتاه نیز دسترسی خواهید داشت.

علاوه بر این در لیست امکانات مینگو در کنار سبک و سریع بودن اپلیکیشن، به ویژگی هایی همچون تماس تلفنی اقتصادی اشاره شده است. این ویژگی احتمالا به کاربران این اجازه را می دهد تا در حین انجام مکالمات خود کمی هم پس انداز کنند و هزینه کم تری برای برقراری ارتباط بپردازند.

اما مهمترین سوالی که برای اکثریت کاربران پیش آمده به نحوه عملکرد این اپلیکیشن در انتقال پیام کوتاه باز می گردد. با توجه به متنی که در  منتشر شده، مینگو قادر به ارسال و دریافت پیام کوتاه روی تلفن همراه شما است، اما در هیچ جا پیام های کاربر را همگام سازی یا اصطلاحا سینک نمی کند.

با نگاه به نسخه بتای مینگو می توان دریافت که مایکروسافت قصد دارد با توسعه اپلیکیشن پیام رسانی همه فن حریف از رقیب خود پیشی بگیرد. با این حال باید منتظر ماند و با پیگیری اخبار اپلیکیشن تازه اسکایپ اطلاعات بیشتری از آن به دست آورد.

The post appeared first on .

اسکایپ مینگو پیام رسانی همه فن حریف خواهد بود