آیا قابلیت حذف پیام به واتس اپ افزوده می شود؟

آیا قابلیت حذف پیام به واتس اپ افزوده می شود؟

احتمالاً برای بسیاری از ما پیش آمده که پیغامی را برای شخصی اشتباه می فرستیم و آرزو می کنیم که امکان پاک کردن آن پیغام را داشتیم. سرویس جی میل گوگل خوشبختانه چنین قابلیتی دارد و می توان چنین اشتباهاتی را به راحتی از بین برد. اما چه می شود اگر این قابلیت به اپلیکیشن های پیام رسان نیز اضافه شود؟ هرچه نباشد مردم حالا از این اپلیکیشن ها به مراتب بیشتر از ایمیل ها استفاده می کنند که احتمال خطا را افزایش می دهد.

حالا به نظر می رسد که واتس اپ در صدد حل این مشکل برآمده و بنابر گزارش ها، مشغول کار روی قابلیتی برای بازپس گیری پیام های ارسال شده است. گفته می شود که به نسخه بتای 2.17.1.869 اپلیکیشن واتس اپ روی iOS، قابلیتی به نام «Revoke» اضافه شده که امکان حذف پیام های ارسالی برای افراد اشتباه را، پیش از آن که به دستشان برسد، فراهم می سازد.

با توجه به تصویر منتشر شده، به نظر می رسد که حذف پیام های اشتباه کار چندان دشواری نبوده و کافی است با انتخاب پیام مورد اشاره، از منوی باز شده گزینه جدید Revoke را انتخاب کنید. پس از این، پیام همانطور که در تصویر بالا دیده می شود، حذف خواهد شد.

گفتنی است که هنوز مشخص نشده کاربر تا چه زمانی فرصت دارد پیام خود را حذف کند، اما به نظر می رسد که باید در اسرع وقت نسبت به این کار اقدام کرد؛ در غیر این صورت دیگر کار از کار گذشته است. علاوه بر این، هنوز مشخص نیست که چه زمانی می توان منتظر افزودن این قابلیت به نسخه نهایی برای پلتفرم های اندروید و iOS بود.

The post appeared first on .

آیا قابلیت حذف پیام به واتس اپ افزوده می شود؟